Przed przerwą wielkanocną, w sobotę - 09.04.2022 r. w Nysie odbyły się Eliminacje do XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Wzięli w niej udział uczniowie klasy VI A oraz VII B w dyscyplinie: gimnastyka sportowa w klasie III i II.
Na EOOM pojechało 7 uczniów reprezentując barwy Klubu Sportowego AZS AWFiS Gdańsk, oraz 1 (decyzją "góry") reprezentując barwy innego gdańskiego klubu.
Cała Ósemka, której Trenerem prowadzącym jest Pan wicedyrektor Kamil Hulbój uzyskała kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022.
Wystartowali i uzyskali kwalifikacje:
w klasie II GSM: Jakub Śliwiński (kl. VII B)🏅,
w klasie III GSM:
🥈 miejsce: Tymoteusz Godlewski (kl. VI A)🏅,
🥉 miejsce: Stefan Szóstko-Szewczenko (kl. VII B)🏅,
Jakub Mrowiec (AZSiak, który reprezentował MKS Gdańsk) (kl. VII B)🏅,
Szymon Przestrzelski (kl. VII B)🏅,
Filip Przestrzelski (kl. VII B).🏅,
Yehor Vasylewskyi (kl. VII B)🏅,
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
OOM odbędzie się w dniach 21-24.04.2022 r..
Mamy nadzieję, że nasi Uczniowie owocnie spożytkowali przerwę świąteczną i przygotowali się do najważniejszego dla Nich startu w tym sezonie.❕
Gratulujemy Wam Zawodnicy i trzymamy kciuki za kolejny start 🤛🏅💪
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
W imieniu chłopaków, Rodziców oraz swoim chcielibyśmy podziękować przede wszystkim starszemu klubowemu koledze Nikita Herasymov, że mogliśmy liczyć na pomoc w trudnym momencie i pełnienie funkcji Trenera na wyjeździe dla naszych uczniów. Twoje wsparcie dla Nich, miało duże znaczenie również dla nas 🙏💙👊
Dziękujemy za współpracę:
🧶 🩱 ✂️ Studiu Krawieckiemu SILVA Sylwia Kwietniewska za piękne stroje startowe.
A. J.