Szanowni  Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Uczeń naszej szkoły, Mikołaj z klasy 7a, jest niezwykle utalentowanym pianistą. Muzyka jest jego pasją, którą rozwija i pielęgnuje od wielu lat.

Mikołaj wzbudza nasz podziw, bo pomimo przeciwności losu robi to, co kocha. Chłopiec jest osobą niepełnosprawną. Choroba nie zatrzymała Go w fotelu, a pasja z jaką rozwija swój talent jest potwierdzeniem, ze wszystko zaczyna się w naszej głowie i w naszym sercu.

Mikołaj jest pod opieką Fundacji Źródło Tworzenia, które w dniach 29-31 marca 2019 organizuje  festiwal muzyczny 3CITY PIANO DAYS w trójmiejskich galeriach handlowych - Madison, Alfa Centrum, Morena. Jednym z założeń tego festiwalu jest popularyzacja muzyki fortepianowej, ale również pomoc tym, którzy tego potrzebują. W tym roku będą zbierane fundusze na operację naszego ucznia - Mikołaja, która kosztuje 150.000. Jak widzicie kwota jest zawrotna, niemożliwa do zebrania przez rodziców Mikołaja.

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Jeśli ktoś się nie rozliczył, to może podarować 1% Mikołajowi wpłacając na konto (podane poniżej) Fundacji, z dopiskiem „Dla Mikołaja”.

Będzie można wesprzeć zbiórkę wrzucając pieniądze do puszek, podczas 3CITY PIANO DAYS, w gdańskich galeriach handlowych.

Serdecznie zapraszam na Festiwal i gorąco proszę o wsparcie naszego ucznia i utalentowanego gdańskiego pianistę.

Barbara Sokołowska, Wychowawczyni 7a

P.S