Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Wspaniali Nauczyciele

Pozwalamy sobie na taką poufałość, bo wielokrotnie pokazaliście, że jesteście z nami blisko i że możemy na Was liczyć.

Wielkim krokami zbliża się WielkaNoc, która jest świętem Wielkiej Mocy i Wielkiej Miłości, pokonującej każdą niemoc i nicość.

Od ładnych kilu lat zapraszamy naszą Społeczność Szkolno-Przedszkolną do udziału w różnych akacjach pomocowych takich jak świąteczne kiermasze, czy zbiórki żywności. W związku z obecną sytuacją pandemiczną w naszym kraju, w tym roku serdecznie zapraszamy Was do udziału w zbiórce pod hasłem WIELKI karton POSTNY.

Akcja ta to właśnie zbiórka artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia, czyli konserw mięsnych, rybnych, owocowych, oleju, makaronu, ryżu, cukru, mąki, dżemu, kawy, herbaty itp. Rzeczy te będzie można włożyć do specjalnego kartonu wystawionego w naszej szkole, w dobrze znanym miejscu, czyli przy portierni.                            

 

UWAGA!

Wskazane produkty bardzo prosimy przynieść w dniach od 15.03 do 19.03.2021, a my zabierzemy je w poniedziałek 22.03.2021. Zebrane produkty zawieziemy do Centrum Wolontariatu Caritas, gdzie w kolejnych dniach wolontariusze przygotują paczki dla potrzebujących osób.

Kochani w ten czas WielkiejNocy pokonajmy razem grozę pandemicznych dni i pokażmy, że Miłość, która drzemie w nas ma Moc.

Czekamy na wasze dary serc i z góry pięknie dziękujemy.

Stronger Together

Jolanta Prychła

Barbara Sokołowska