Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkolną półkolonii w ramach Akcji ZIMA organizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Gdańsku.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 05.02 -09.02.2024  w godzinach 7.00 – 16.00.

Zgłoszenia dzieci można składać na podane niżej adresy mailowe do dnia 08.01.2024r. do godziny 16.00

Szczegóły dotyczące programu półkolonii realizowanego w poszczególnych grupach przekazują wychowawcy.

Ponadto w miarę możliwości organizacyjnych będzie można nieodpłatnie skorzystać z pływalni szkolnej.

Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonie jest zapoznanie się z regulaminem półkolonii oraz wypełnienie karty kwalifikacyjnej dostępnej w załączniku i dostarczenie jej osobiście do osoby prowadzącej grupę lub do sekretariatu szkoły do 08.01.2024r. do godziny 16.00.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci, które spełniają następujące kryteria:

• Dzieci rodziców pracujących
  • Dzieci rodziców samotnie wychowujących
  • Dzieci z rodzin wielodzietnych (3+)

W sytuacji, kiedy przy zastosowaniu powyższych kryteriów liczba kandydatów będzie większa niż liczba miejsc, o przyjęciu na półkolonie decydowała będzie kolejność zgłoszeń.

Jolanta Wilkowska