Szanowni Państwo!

Podczas tegorocznej „Akcji Lato” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Gdańsku zapraszamy dzieci z klas I-III oraz IV-VIII na półkolonie, które odbędą się w dwóch turnusach w godzinach 7.00-17.00:

I turnus: 1-5 sierpnia 2022r. (3 grupy)

II turnus: 8-12 sierpnia 2022r. (4 grupy)

Dla uczestników zaplanowano:

• zajęcia: artystyczne, sportowo – rekreacyjne, informatyczne, aktywizujące na świeżym powietrzu
  • mistrzostwa planszówkowe
  • budowanie i programowanie z klockami Lego

Zajęcia mogą odbyć się również poza terenem szkoły (np. kino, instytucje edukacyjne) i w takiej sytuacji opłaty za wejście i przejazd ponoszą rodzice.

Zgłoszenia dzieci można składać osobiście do osób prowadzących poszczególne grupy lub poprzez podany poniżej adres e-mail do dnia 24.06.2022r.:

Klasy I-III:

1. Edyta Sztukert-Podębska I i II turnus: edyta.sztukert@wp.pl (dla grupy wyczynowej z zakresu gimnastyki sportowej)
  2. Marzena Gerlasińska I turnus: marzena470@onet.pl
  3. Joanna Klonowska I turnus: asia-k79@o2.pl
  4. Wojciech Niewiadomski II turnus: wniewiadom@interia.pl (zajęcia rozwijające umiejętność gry w tenisa stołowego)
  5. Małgorzata Woźniak II turnus: m.wozniak@zsp2.edu.gdansk.pl
  6. Hanna Wojciechowska II turnus: h.wojciechowska@zsp2.edu.gdansk.pl

Klasy IV - VIII

Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonię jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej dostępnej w pliku poniżej i dostarczenie jej osobiście do osoby prowadzącej grupę, do sekretariatu szkoły lub do wrzutni znajdującej się przy portierni szkoły.

W sytuacji, gdy będzie więcej dzieci chętnych niż miejsc, zostaną zastosowane następujące kryteria kwalifikowania uczestników na półkolonię:

1. dzieci rodziców pracujących
  2. dzieci rodziców samotnie wychowujących