W minioną sobotę - 01.04.2022 r. - w Nysie odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach gimnastycznych w klasie III i II GSM.

Na EOOM pojechało 9 naszych uczniów, reprezentując barwy Klubu Sportowego AZS AWFiS Gdańsk.

Mimo trudnych chwil dla starszych chłopaków, którzy jako pierwsi rozpoczynali start w EOOM,
8-iu z naszych uzyskało kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2023 !!!

Wyniki klasy III GSM:

I miejsce - Nazar Rudnytskyi (kl VI A)

XXI miejsce - Tomasz Leoszewski (kl. VI A)

Piotr Drapella (kl. VI A), decyzją Trenera, wystartował tylko na jednym przyrządzie (brak kwalifikacji do OOM)

Wyniki klasy II GSM:

V miejsce - Stefan Szóstko-Szewczenko (kl. VIII B)

IX miejsce - Tymoteusz Godlewski (kl. VII A)

X miejsce - Jakub Mrowiec (kl. VIII B)

XVII miejsce - Szymon Przestrzelski (kl. VIII B)

XX miejsce - Filip Przestrzelski (kl. VIII B)

XXIV miejsce - Yehor Vasylevskyi (kl. VIII B)

OOM rozpocznie się za dwa i półtygodnia, chwilę po świętach.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie owocnie i systematycznie spożytkują ten czas przygotowując się do najważniejszego dla Nich startu w tym sezonie !

Gratulujemy Wam Uczniowie i trzymamy kciuki za kolejny start

Gratulujemy Nauczycielom - Trenerom chłopaków: Panu Maciejowi Maciejewskiemu i Panu: Kamilowi Hulbój

Dziękujemy za współpracę:

PKS Gdańsk