Zapraszamy chętnych uczniów  z klas II i III do wzięcia udziału  w XII edycji

Wielkiego Maratonu Czytelniczego   dla Najmłodszych  „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Dokładne informacje na temat konkursu można przeczytać na stronie wbpg.org.pl, na stronie internetowej szkoły lub na tablicy ogłoszeń klas młodszych. Prosimy, żeby zgłoszenia były przemyślane – konkurs trwa od października  do kwietnia. Trzeba przeczytać 7 książek – jedną w miesiącu, a następnie napisać test sprawdzający zrozumienie treści książki. Chętnych uczniów klas drugich i trzecich proszę o zgłoszenia do dnia 15 września 2023 roku do wychowawcy klasy lub  koordynatorów.

Przypominamy, że lektury nie będą pojawiały się w kolejności alfabetycznej.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz listą lektur.

Zgoda na przetwarzanie danych dostępna także u wychowawców i koordynatorów.

W załącznikach:

1. Regulamin konkursu
  2. Zgoda na przetwarzanie danych

Czekamy na zgłoszenia 😊

koordynatorzy konkursu;

Poniewierska, D. Stobierska, A. Rzeszotarska

Lektura do przeczytania w październiku to: „Zezia i wszystkie problemy świata”

Autor: Agnieszka Chylińska

Test z lektury odbędzie się w drugiej połowie października.

Miłej lektury !