Uczniów z klas I-III zapraszamy do udziału w Szkolnym Dniu Postaci z Bajek, który odbędzie się 27 października 2021 r. W tym dniu zapraszamy do pokazu mody bajkowej (uczniowie przebierają się za jedną ze swoich ulubionych postaci) oraz wspólnej zabawy.

W programie: konkursy, zagadki, zabawy, wspólne czytanie, malowanie.

Szkolny konkurs plastyczny pt. „ W krainie dziecięcej literatury” odbędzie się 25 października 2021 r. (prace zostaną wykonane podczas zajęć edukacyjnych).

Organizatorzy:

Wioletta Gabryel