W obecnej groźnej sytuacji nasze Szkolne Koło Caritas włącza się w akcję pomocową naszym braciom ze Wschodu.

Zbieramy rzeczy, które choć w niewielkim stopniu wspomogą cierpiących ludzi, czyli:

• podstawowe środki medyczne, takie jak bandaże, sterylne kompresy gazowe, plastry z opatrunkiem i bez opatrunku, opaski elastyczne, środki dezynfekujące, środki przeciwbólowe i uspokajające chusty trójkątne, rękawiczki lateksowe, ustniki do wykonania sztucznego oddychania, koce z folii termoizolacyjnej, agrafki, nożyczki.
  • tak zwany "suchy prowiant", czyli konserwy mięsne, konserwy rybne, oraz  próżniowo zapakowane jedzenie, takie jak chleb, wędliny, twarde sery, oraz sucha żywność, batoniki energetyczne, oraz małe wkłady parafinowe i wszystko co uznacie, że się przyda.

Na Wasze dary czekamy w naszej szkole do dnia 4 marca.

Wiemy, że nie zawiedziecie, wiemy że możemy na Was liczyć. DZIĘKUJEMY !!!

Слава Україні!

Chwała Ukrainie!

„Nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą” (Apostoł Jan)