Drodzy Uczestnicy Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych!

Wasze tegoroczne zmagania dobiegły końca. W tegorocznej edycji Maratonu najlepsi w naszej szkole okazali się uczniowie:

1 miejsce

Łucja Gnatowska –    uzyskała 124 punkty

2 miejsce

Mikołaj Michalski  - uzyskał 112 punktów

3 miejsce

Luiza Baścik i Ignacy Skupny  – uzyskali 109 punktów

Wyniki wszystkich Uczestników zostały  przesłane do Organizatora konkursu. W maju  komisja konkursowa ogłosi nazwiska  finalistów, laureatów oraz uczniów  wyróżnionych.

Wszystkim Uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy wytrwałości i sumienności, mamy nadzieję, że czytanie książek zawsze będzie sprawiać Wam przyjemność!

koordynatorzy konkursu

Oliwia Poniewierska