Szanowni Rodzice uczniów klas I-V!

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła ponownie przystąpiła do „Programu dla szkół”, którego celem jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału warzyw i owoców oraz mleka i przetworów mlecznych w ich codziennej diecie. W związku z późnym terminem - 07.09.2020r.- wpłynięcia do nas, jak i do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim dokumentów warunkujących przystąpienie szkoły do „Programu dla szkół – komponent mleczny” i „Programu dla szkół - komponent warzywno – owocowy” jesteśmy zmuszeni po raz kolejny prosić Państwa o wypełnienie zgody na uczestnictwo dziecka w w/w programie na nowym, dołączonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa „załączniku XI do Warunków udziału w „Programie dla szkół” w roku szkolnym 2020/2021”.

Zgoda na uczestnictwo ucznia z kl. I-V w programie jest dostępna w załączniku poniżej oraz przy portierni naszej szkoły. Prosimy o jej wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym terminie do 25 września. Wypełnione zgody można również pozostawić we wrzutni szkolnej znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły.

Wszelkie szczegóły dotyczące udziału szkoły w „Programie dla szkół” dostępne są na stronie internetowej:

Załącznik do pobrania znajduje się na dole strony