Na naszej sportowej stronie pragnę przedstawić uczennicę klasy V E - Anię Łagunę, której pasją jest bieganie. Ania dzielnie reprezentuje szkołę w sportowej imprezie cyklicznej –  Ogólnopolskie Czwartki Lekkoatletyczne. Zakończyła właśnie rundę jesienną i z niecierpliwością czekamy na rundę wiosenną i kolejne bardzo dobre wyniki zawodniczki w biegu na 600m. Brała udział również w Sztafetowych Biegach Przełajowych, dzielnie wspomagając dziesięcioosobową drużynę dziewcząt z naszej szkoły. Ania poza zajęciami szkolnymi trenuje na stadionie lekkoatletycznym pod patronatem klubu Lechii Gdańsk i właśnie z ramienia klubu wystartowała  w Halowych Mistrzostwach Gdańskich Szkół w Lekkoatletyce, gdzie zajęła trzecie miejsce w biegu na 600m w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Ani.

Autor artykułu : Joanna Szatkowska – nauczycielka wychowania fizycznego

img_20191130_152000944.jpg